Інструмент для установки ремонту та діагнозтики ГБО

Показано з 1 по 15 із 22 (2 сторінок)

Інструмент для установки ремонту та діагнозтики ГБО
Інструмент для установки ремонту та діагнозтики ГБО

Що Вам знадобитися для монтажу газового обладнання
 
Якщо Ви вирішили встановити ГБО своїми руками, або плануєте відкрити свій сервіс по установці газового обладнання, потрібно визначитися зі списком необхідного інструментарію для виконання цих робіт.
Перелік інструментів та пристроїв для установки газового обладнання не містить важкодоступних і дорогих елементів і багато що можна замінити підручними засобами. У випадку з самостійною установкою ГБО, можна обійтися підручними засобами та інструментом, який є в наявності в будь-якому гаражі, а у випадку з установочними центром, звичайно доведеться обзавестися всім необхідним.
 
Приміщення для установки ГБО
 
Установчий центр
 
Як не крути, а просто на вулиці автомобіль не переоборудуешь для роботи на газі. Якщо роботи по двигуну можна виробляти без складнощів, то роботи по прокладці магістрального трубопроводу та встановлення балонів потрібно проводити по днищу авто. Тому для монтажу ГБО потрібно як мінімум оглядова яма. В ідеалі буде, якщо яма буде по всій довжині автомобіля. Тоді при прокладанні трубопроводу автомобіль не доведеться перекочувати з місця на місце.
 
Підйомники годяться не всі. Є операції, які виконуються одночасно і зверху автомобіля і знизу, тому якщо буде застосовуватися підйомник з лапами, виконання верхніх робіт буде неможливо. Винятком тут є платформні підйомні механізми.
 
Інших вимог до приміщення не постачається.
 
Інструмент для установки ГБО
 
Набір ключів. Зараз на ринку маса різноманітних наборів гайкових ключів. Найпоширеніші з них, це рожково-накидні, у яких один кінець ріжковий, а другий накидной. Зазвичай в цих наборах зібрані основні номери ключів від 6 до 22, але найчастіше виробник не додає рідкісні ключі з номерами 15, 16, 20,21. Цими ключами варто обзавестися.
 
Набір інструментів. Дуже корисним придбанням, буде набір інструментів. В автомобілях, особливо в іномарках, завжди використовуються спеціальне кріплення, демонтувати який можна тільки спец-інструментом. Сьогодні на ринку пропонуються набори інструментів, які вирішують цю проблему. У таких комплектах є і шестигранники, і свічкові ключі різних розмірів, і зірки і викрутки різних модифікацій і багато іншого.
 
Слюсарний інструмент. Сюди входять: молоток, плоскогубці, бокорізи, викрутки фігурні і прямі, ніж та ін.
 
Електроінструмент. Дриль - обов'язковий електричний інструмент. Але її можна замінити шуруповертом, таким чином, Ви не будете залежати від електромережі і не буде прив'язки до кабелю. Часто потрібне застосування болгарки, особливо при установці газового балона.
 
Свердла і мітчики. При установці вузлів газобалонного обладнання в автомобілі свердлити отвори для кріплення, іноді нарізаються різьблення, наприклад для штуцерів газових форсунок.
 
Лещата.
 
Труборіз, для мірного і рівного відрізання магістральної труби.
 
Корончаті фрези. Застосовуються для вентиляційних каналів, установки ВЗП в бампер і під люк бензобака.
 
Повітряний компресор. Річ хоч і не обов'язкова, значно спрощує і підвищує якість установки.
 
Цифровий мультиметр, незамінний при підключенні електричної частини ГБО.
 
Комп'ютер або ноутбук, для регулювання і діагностики газових систем (Тільки тих, які цього вимагають).
 
Зварювальний апарат, буде потрібно при установці газових балонів.
 
Паяльник, якщо ви вирішили паяти місця з'єднання в електропроводці.
 
Цифровий мультиметр для установки ГБО
 
Рекомендоване обладнання
 
Якщо Ви вирішили займатися установкою ГБО професійно і на довгий термін, ось список обладнання.
 
Детектор витоку газу.
 
Стенд для калібрування газових форсунок
 
Затискні щипці для патрубків системи охолодження
 
Комп'ютерна діагностика штатних систем автомобілів
 
цифровий осцилограф
 
Устаткування для чіп тюнінга блоків управління
 
Комп'ютерна діагностика автомобілів
 
 Витратні матеріали при монтажі ГБО
 
Ізолента ПВХ
 
термоусадка
 
хомути металеві
 
герметик
 
клеми
 
Болти, гайки і шайби
 
нейлонові стяжки
 
саморізи
 
Мабуть, це не повний список всього необхідного, а хтось скаже навпаки, що тут багато зайвого. Тут грає роль звичок кожного установника окремо. Але з досвіду, якщо Ви будете оснащені такою базою обладнання та інструментарію, можу сказати, що залишиться тільки докласти руки, щоб мотор почав дихати газом замість бензину.