Мультиклапана

ВЗУ Torelli №14
ВЗУ Torelli №14
229.70грн.
ВЗУ Тomasetto
ВЗУ Тomasetto
253.46грн.
Показано з 1 по 15 із 17 (2 сторінок)

Мультиклапана
На балони для зрідженого газу пропан встановлюється спеціальний мультиклапан, через який здійснюється заправлення балона, а також відбір газу в паливну систему двигуна. Мультиклапан є важливим компонентом газобалонного обладнання, що забезпечує його безпечне використання.
Він включає в себе:
 
Заправний і видатковий вентиль. На мультиклапаном нового зразка заправний вентиль може отсуствовалі на ньому встановлений кульковий клапан.
Покажчик рівня газу в балоні. Являє собою поплавок на важелі, що знаходиться всередині балона, і пов'язаний з ним стрілочний індикатор або електронну схему, яка транслює інформацію про становище поплавка на індикатор всередині салону автомобіля
Зворотний клапан в заправної магістралі, що запобігає витікання газу через неї
Швидкісний клапан у видатковій магістралі, який перекриває подачу газу при перевищенні його витратою деякого порогового значення. Поріг підібраний так, щоб клапан закривався тільки при розриві видаткової магістралі (запобігаючи, таким чином, сильну витік газу), і залишався відкритим при звичайному рівні витрати газу.
Стопорний клапан, що запобігає наповнення балона газом більш ніж на 80-90%. Клапан знаходиться в заправної магістралі і закривається при досягненні зазначеної ступеня заповнення балона. Обмеження максимального наповнення балона необхідно для запобігання надмірного підвищення тиску в ньому в разі нагрівання (наприклад, на сонці в жарку погоду)
Мультиклапан також може містити в собі запобіжний клапан (підбурює газ при високому тиску, наприклад при перегріванні балона), пробку з легкоплавкого сплаву (не допустити вибуху балона під час пожежі, скинути газ в атмосферу, щоб він просто згорів)

Мультиклапана для циліндричних балонів ГБО
Мультиклапана для внутрішніх тороїдальних балонів ГБО
Мультиклапана для зовнішніх тороїдальних балонів ГБО
Мультиклапан гбо 2 покоління ціна
Купити мультиклапан гбо 2 покоління