Кабель гбо Alfatronic Eco. Адаптер для ГБО USB (FTDI) Alfatronic Eco

0 відгуків / Написати відгук

  • Кабель гбо Alfatronic Eco. Адаптер для ГБО USB (FTDI) Alfatronic Eco
  • Модель: Кабель гбо Alfatronic Eco
  • Наявність: 9994

Кабель гбо Alfatronic Eco. Адаптер для ГБО USB (FTDI) Alfatronic Eco

Діагностичний інтерфейс кабель гбо для комп'ютерної діагностики ГБО. Адаптер виготовлений на чіпі FTDI, який в даний час, є одним з передових, з використовуваних в в кабелях гбо. Даний кабель орієнтований для професійного використання на сто сервісах. Матеріали пристосовані до суворих умов, в яких вони будуть використовуватися на сервісах і сто. Адаптер призначений тільки для роботи з ГБО фірми Alfatronic Eco (певних моделей, дивіться таблицю нижче) і не може діагностувати контролери інших виробників і моделей.


Адаптер для ГБО забезпечений 3 світлодіодами:

ЧЕРВОНИЙ - Цей індикатор показує правильну синхронізацію комп'ютера з блоком управління ГБО (горить тільки при правильній установки драйверів і вказує на готовність до роботи);

ЗЕЛЕНИЙ - вказує на відправку даних;

ЖОВТИЙ - вказує на отримання даних від контролера ГБО.


За допомогою світлодіодів дуже зручно контролювати установку з'єднання сканера з ЕБУ газобалонного обладнання та процес передачі і отримання даних. Корпус зі світлодіодами знаходиться на відстані близько 50 сантиметрів від порту USB Вашого персонального комп'ютера або ноутбука, а з огляду на те, що довжина кабелю становить близько 3 метрів, корпус зі світлодіодами буде, завжди знаходиться в полі зору, що дуже зручно, якщо Ви знаходитесь не над моторним відсіком, під час роботи з контролером, а наприклад, в салоні автомобіля або за діагностичним столом майстра гбо.


За допомогою адаптера, ви можете змінити всі можливі настройки контролера ГБО, такі як перемикання режимів з бензину на газ, коригування карти, калібрування, читання і видалення помилок і багато іншого. Крім того, в режимі реального часу відслідковувати робочі параметри газової системи.


властивості

Система FTDI гарантує високу якість передачі;

3 світлодіода для легкої діагностики;

Простота установки драйверів;

3х метровий кабель дозволяє працювати з персональним комп'ютером і ноутбуком;

Всі з'єднання в кабелі гбо паяні;

Екранований кабель усуває всі перешкоди від високовольтних обладнанням;

Сумісність з ОС Windows 98 / Me / 2000 / XP, Server 2003 / Vista / 7/8 / 8.1 / 10 (32 & 64-біт), Linux, і Mac OS.

  • 900.00грн.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha